Par kompāniju

Transporta pārvadājumi, neatkarīgi no tā, cik tālu tie tiek veikti, nedrīkst būt pavirši. Piegādes ātrums apvienojumā ar kravas drošības garantiju, kā arī optimāla maršruta izvēle ļauj izvairīties no liekiem izdevumiem, un tā ir veiksmīgas preču transportēšanas neatņemama sastāvdaļa.

MK Transports ir transporta uzņēmums, kas sniedz pilnu pakalpojumu klāstu preču organizēšanā un piegādē ar autotransportu Latvijas teritorijā un Baltijas valstīs. Klientiem mēs esam gatavi piedāvāt maksimāli ērtu maršrutu, garantējot preču drošību un ievērojot piegādes termiņus. Sadarbojoties ar mums, jūs saņemsiet kvalitatīvus pakalpojumus apvienojumā ar pieņemamu cenu.

No uzņēmuma dibināšanas dienas ir pagājuši vairāk nekā 13 gadi. Šajā laikā mums ir izdevies sasniegt augstus rezultātus un iegūt uzticamus partnerus un klientus. MK Transports iegūtā pieredze un stabilais stāvoklis transporta tirgū liecina par augstu servisa kvalitāti un lielisku profesionāļu darba grupu, kas strādā pie mums. Tikai sazinoties ar mūsu speciālistiem, jūs vienmēr saņemsiet kompetentu un precīzu konsultāciju par jums aktuālo jautājumu.Uzņēmuma autoparks tiek pastāvīgi paplašināts. Šobrīd tajā ir vairāk nekā četrdesmit vienību. Galvenie transporta veidi: refrižeratori ar temperatūras režīmu līdz -40о (tā saucamie penāļi) un vilcēji ar puspiekabēm “aizkars”. Automašīnu tehniskais stāvoklis pastāvīgi tiek pārbaudīts un uzturēts augstā līmenī.

Tomēr pārvadājumi nav vienīgais MK Transports attīstības virziens. Uzņēmums aktīvi sniedz vieglo automašīnu nomas un rezerves daļu pārdošanas pakalpojumus.

2007. gadā uz MK Transports bāzes tika atvērts savs autoserviss. Šobrīd tā ir 750 m2 liela telpa, kurā strādā augsti kvalificēti speciālisti. Servisa tehniskais aprīkojums ir paredzēts visu veidu transportlīdzekļu diagnostikas un remonta darbu veikšanai.

Izvēloties MK Transports, jūs iegūsiet uzticamu partneri, kas spēj nodrošināt jums augstu pakalpojumu profesionālisma un kvalitātes līmeni, apvienojumā ar jums optimālu izdevumu līmeni un jums ērtā laikā. Uzņēmuma speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem un sniegs konsultācijas par pakalpojumiem.

Pastāvīgie partneri
TZS Group RPI SERVISS Bruget