Auto serviss

Automašīna jau sen vairs nav greznība. Tas ir ērts un praktisks pārvietošanās līdzeklis, kas stabili ieņēmis savu vietu šīs tūkstošgades cilvēku ikdienas ritējumā. Lai automašīna jums kalpotu pēc iespējas ilgāku laiku, ir jāseko līdzi tās vispārējam stāvoklim un laikus jānovērš problēmas.

Диагностика бесплатно

Uzticot savas automašīnas remontu MK Transports autoservisa speciālistiem, jūs vienlaikus iegūsiet ātru apkalpošanu un augstu darbu kvalitāti. Pie mums strādā īsti profesionāļi, kuri ne tikai precīzi izpilda savus tiešos pienākumus, remontējot automašīnu, bet arī vienmēr sniedz konsultācijas un iesaka noderīgus padomus tās turpmākajai ekspluatācijai.

Autoserviss piedāvā plašu pakalpojumu spektru: no eļļas maiņas līdz jūsu automašīnas kapitālajam remontam. Mūsu mūsdienīgais aprīkojums nodrošina dažādas uzbūves automašīnu jebkuras sarežģītības remontu veikšanu. Mēs veiksmīgi veicam Eiropas, Amerikas un Japānas automašīnu apkalpošanu.

Vēl mēs nodrošinām speciālās tehnikas un kravas mašīnu remonta pakalpojumus. Servisa speciālisti spēj veikt jebkuras sarežģītības uzdevumus: no nenozīmīgu bojājumu novēršanas līdz remontdarbiem ar atsevišķu daļu un sistēmu nomaiņu. Pirms transportlīdzekļa nodošanas īpašniekam tiek veikta tā testēšana.

MK Transports autoserviss saviem klientiem piedāvā visu riepu montāžas pakalpojumu spektru. Profesionāls aprīkojums nodrošina iespēju strādāt ar dažādu izmēru riteņiem.

Servisā ir pieejams plašs rezerves daļu sortiments. Ja nepieciešamo detaļu nebūs uz vietas, mēs varam organizēt ātru to piegādi.

Tomēr pirms remontdarbu sākšanas vispirms tiks veikta jūsu transportlīdzekļa precīza diagnostika, lai konstatētu bojājumus, kas nav mazsvarīgi turpmākajam automašīnas remontam.

Vēl viens patīkams aspekts ir šāds pakalpojums: izremontētās automašīnas atgriešana konkrēti noteiktā laikā jau ar izietu tehnisko apskati, ja automašīnas nodošanas brīdī mūsu servisā tā bijusi beigusies.

Turklāt mēs vienmēr varam paši aizvest jūsu automašīnu no norādītās vietas, ja jums nav iespēju personīgi atdzīt to uz mūsu servisu. Mūsu darbinieku vidū ir pieredzējis autovadītājs, kurš apguvis visas kategorijas, kuram ir autovadītāja karte un apstiprināts 95. kods. Pēc diagnostikas un visu nepieciešamo remontdarbu veikšanas automašīna tiks nogādāta jebkurā jums ērtā vietā un norādītajā laikā. Remonta un citu servisa pakalpojumu sniegšanas jautājumos zvaniet pa tālruni: +371 29 35 42 44.Диагностика бесплатно

UZMANĪBU – AKCIJA!

Autoserviss piedāvā BEZMAKSAS pakalpojumu spektru nekomerciālam transportam:

  1. Ritošās daļas diagnostiku.
  2. Dzinēja eļļas un filtru nomaiņu, ja to iegādājaties pie mums.

Pieraksta un papildinformācijas iegūšanai zvaniet pa tālruni: +37126360162

 

MK Transports – mēs rūpējamies par klientu interesēm, veicot darbu kvalitatīvi un laikus, bet mūsu pakalpojumu izcenojumi patīkami pārsteigs pat visprasīgākos pasūtītājus.

Pastāvīgie partneri
TZS Group RPI SERVISS Bruget
Izstrādāts: IDE Complex - integrētie risinājumi biznesam