Rezerves daļas

Ar katru dienu rodas arvien vairāk laimīgu savu personīgo automašīnu īpašnieku. Mūsdienu cilvēka ikdienas dzīvē automašīna kā praktisks pārvietošanās līdzeklis ieņem aizvien stabilāku vietu. Tomēr jāatzīst, ka agrāk vai vēlāk katram no mums rodas nepieciešamība veikt automašīnas remontu. Ļoti svarīgi ir pievērst uzmanību kvalitatīvu rezerves daļu izvēlei, kas turpmāk nodrošinās jūsu automašīnas stabilu darbību.

Viens no MK Transports darbības virzieniem ir kravas automašīnu un vieglo automašīnu rezerves daļu piegāde, pārdošana, kā arī uzstādīšana. Mums ir liela ilggadīgas sadarbības pieredze ar pasaules līderiem – dažādu automašīnu autorūpniecības rezerves daļu ražotājiem.

Mūsu katalogos ir atrodams plašs detaļu sortiments: no vienkāršākajām spuldzītēm līdz dzinēja sarežģītākajiem mehānismiem. Ar MK Transports jums nenāksies tērēt laiku, meklējot vairākas detaļas dažādās vietās, jo, tā kā pastāvīgi papildinām noliktavas krājumus, jūs varēsiet visu nepieciešamo atrast pie mums. Jūs vienmēr varēsiet ne tikai iegādāties, bet arī uzreiz nomainīt eļļu, filtrus un citas detaļas uz vietas mūsu autoservisā. Pieredzējuši speciālisti vienmēr sniegs jums konsultācijas un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem. Jūs pat varēsiet atstāt savu automašīnu pie mums pilnas diagnostikas veikšanai un turpmākajam remontam, ja tas būs nepieciešams (sīkāk skatiet sadaļā „Autoserviss”).

Turklāt mūsu uzņēmuma izcenojumi jūs patīkami pārsteigs. Mēs piedāvājam vairākus cenu kategorijas variantus visu veidu auto rezerves daļām: no budžeta līdz premium klasei. Tādējādi klients patstāvīgi var izvēlēties nepieciešamās detaļas cenu un kvalitāti. Tomēr šaubu gadījumā vienmēr varat saņemt kvalificētu konsultāciju pie mūsu speciālistiem. Jūsu personīgais menedžeris ne tikai palīdzēs izvēlēties, bet arī kontrolēs pasūtījuma kvalitāti un izpildes ātrumu. Turklāt uzņēmums pasūtītājiem vairumā piedāvā izdevīgus sadarbības noteikumus. Veikt darījumus ar mums ir viegli un vienkārši.

MK Transports piedāvā arī ērtu smago un vieglo automašīnu rezerves daļu loģistikas sistēmu. Noformētā pasūtījuma piegāde Rīgas robežās tiek veikta pilnīgi BEZ MAKSAS. Ja pasūtījums ir saņemts no rajoniem vai citām pilsētām, piegādi var veikt par vienošanās cenu.

Izmantojot MK Transports pakalpojumus vienreiz, jūs ne tikai saņemsiet kvalitatīvu un savlaicīgu servisu, bet iegūsiet arī uzticamu draugu mūsu uzņēmuma personā. Mēs vienmēr esam atvērti un gatavi ilgtermiņa un savstarpēji izdevīgai sadarbībai. Pareizi izvēloties, ieekonomējiet savu laiku un naudu.


+371 26 36 01 62

Pastāvīgie partneri
TZS Group RPI SERVISS Bruget

+371 26 36 01 62